| mihaiqaz a întrebat:

Va rog sa imi spuneti daca jocul League of Legends are virusi, dau funda pentru cel mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| GTAgamer a răspuns:

Jocul nu are virusi... l-am scanat de 10 ori si antivirusul meu avira nu a gasit nimic rau...

3 răspunsuri:
| UltimateFlame101 a răspuns:

E cel mai jucat joc din lume la momentul actual. daca avea virusi crezi ca mia era asa?

| gaby1998 a răspuns:

Jocul nu are virusi si daca vrei sa faci cont premium pentru a avea mai mult RP si IP dai pe linkul http://signup.leagueoflegends.com/? ref=52b2fc624a4c9605069553 si faci cont.

| Andrei2560 a răspuns:

Nu, joc de peste 1 an si nu am gasit virusi nici macar o data.