| Viper130 a întrebat:

Va rog sa mă ajutati cu o problema. Contul meu de steam mi-a fost spart si cumva cineva a intrat pe cont si mi-a schimbat parola si mailul. Am primit un email in care scria "Your email adress has been succesfully changed". Ultimul joc pe care l-am luat l-am primit ca gift. Încă am codul. Cum îmi pot lua contul înapoi?

Răspuns Câştigător
| Tudy000 a răspuns:

Nu ai ce face decat sa vorbesti cu cei de la steam de pe site mergi la support si le scrii acolo tot, ce jocuri ai avut pe ce mail erai inscris, nickname si ultimele 3 parole sau cate iti amintesti, si poate o sa te ajute si o sa ti-l dea inapoi si nu uita sa l-e spui ca ai fost hakuit ca sa stie happy