| PastramăDeElefant a întrebat:

Vreau niste jocuri care sa fie la freeplay dupa ce le-ai terminat ceva de gen:Grand Theft Auto. JustCause, Spiderman...etc.Dau Funda+Vot!

Răspuns Câştigător
| Reyko95 a răspuns:

Eu il stiu daca ai pc de Saints Row 3 daca ii mai slab 2, 1

7 răspunsuri:
| AlexTroll a răspuns:

Jocurie astea is alea de pe net laughing de descarcat sunt mini ninja (varianta de chrome), free run, si tarzan

| PastramăDeElefant explică (pentru AlexTroll):

Wa eu nu am nevoie de rasunsurile tale poti sa ma suni sa-mi zici u e nevoie pe TPU tongue

| PastramăDeElefant explică:

FreePlay=Joc liber fara nici o misiune faci ce vrei big grin

| Reyko95 a răspuns (pentru PastramăDeElefant):

Nu exista nici un joc fara misiuni... dar in jocurile gta JC Spiderman te lasa sa te plimbi pe drum cu masini si sa omori oameni bine in Spiderman nu poti conducelaughing

| PastramăDeElefant explică (pentru Reyko95):

Mai! ma refeream la....atunci cand termini gta san andreas, vice city, eflc(oricare)nu mai ai misiuni si poti sa faci ce vrei (jocul este terminat nu mai ai misiuni de facut)Intelegi?

| Reyko95 a răspuns (pentru PastramăDeElefant):

AA da...Scuzetongue

| PastramăDeElefant explică (pentru Reyko95):

Si stii jocuri? Zimi si mie!