| Alexytzu a întrebat:

Buna TPU! Vreau niste jocuri cu grafica buna si sa fie frumoase jocurile.

Vreau sa poti face mai multe pe acestea

Răspuns Câştigător
| MihaicaDan a răspuns:

In primul rand salut! : Hitman aboslution, Tomb Raider, Hitman absolution, Max Payne 3, Far Cry 3, Battlefield 3, 4 < Call of duty Ghosts, Nfs Rivals, Crysis 3, Assassins creed 3, 4; Nu ai specificat categoria asa ca le-am pus aleatoriu insa cu grafica. Funda?

| Alexytzu explică (pentru MihaicaDan):

MS mult!

| Alexytzu explică (pentru MihaicaDan):

MS pentru jocuri.Si mai vreau sati pun ca nustu cum se da funda sunt nou

| MihaicaDan a răspuns (pentru Alexytzu):

Si mie mi se mai intampla. pana pe maine sarputea sa apara. imi fine... http://www.eurogamer.net/releases.php#month=2&year=2014&platform=&= uite eu de aici vad cele mai noi noutati ale jocurilor...

7 răspunsuri:
| koharukusumi a răspuns:

Http://mmohuts.com/gamelist Aici ai foarte multe.
Bafta!

| Alexytzu explică (pentru koharukusumi):

Mersi si tu pentru site

| koharukusumi a răspuns (pentru Alexytzu):

Cu placeree happy

| Ak99 a răspuns:

Ce fel de jocuri?(categoria)