| Minecrafter123 a întrebat:

Vreau niste MODURI pentru MINECRAFT 1.7.2 cu FORGE cu tot sau alta versiune (1.7.10, 1.6.2 etc). Si apropo, nu vreau siteuri si alte chestii un fisier cu toate modurile sau aproape toate nu conteaza cate sunt dar sa mearga. cele mai multe moduri si cel mai bun raspuns primeste FUNDA! CAT DE REPEDE PUTETI FACE ACEST LUCRU!

1 răspuns:
| GindestePozitiv a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=YJQKPSSSfTI

acesta este un mod instaler incearca-l uite-te la video si fa totul conform lui.
Have FUN!