| Skylimit a întrebat:

Vreau o parere : De curand (de azi) mi s-a stricat telefonul. Si vreau sa cumpar unul nou in jur de 300-400 lei. Am gasit un telefon care mi se pare genial : Prestigio 3350, este imbatabil, parerea mea. Dar eu m-am gandit ca singurul lucru pe care folosesc eu la un telefon este sa stau pe net. Si cred ca imi trebuie o tableta. Imi puteti spune o tableta in jur de 300-400 lei? NU vreau pretentii pentru jocuri sau ceva vreau doar o tableta pe care o sa o folosesc doar pentru internet si care sa tina bateria cel putin 4 ore happy Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Vladutzu22 a răspuns:

Salut! Iti recomand o Tableta Evolio Evotab DUO HD cu procesor Dual-Core Cortex A9 1.50GHz, 7", HD, 1GB DDR3, 8GB, Wi-Fi, Multi-Touch, Android 4.2 care este perfecta pentru internet, pretul ei in magazin este de 300 lei. Sau o Tableta Allview Ax3 Party cu procesor Cortex A9 Dual-Core 1. 0GHz, 7", 512MB DDR, 4GB, Wi-Fi, 3G, Android 4.0 care este perfecta si pentru jocuri si pentru internet la 400 Lei in magazin. Amandoua se gaseesc atat online cat si in diferite magazine de furnizori cum ar fi : Flanco, Domo, sau la abonamente (Vodafone, cosmote). Funda? happy

| Skylimit explică (pentru Vladutzu22):

Multumesc de raspuns big grin. Ce coincidenta, si eu am gasit Evolio Evotab DUO HD laughing. Dar am auzit ca se incinge. Si asta ma ingrijoreaza. Poftim funda happy

| Vladutzu22 a răspuns (pentru Skylimit):

Pai pana la urma fiecare se incinge... cele care nu se incing au sistem IceCool dar sunt undeva la peste 800 lei happy