| VasileMoldova a întrebat:

Vreau sa cumpar ceva de pe o aplicatie google play. Am paysafecard dar de unde as putea cumpara online google play giftcard ca sa cumpar lucruri pe acea aplicatie. Am gasit google play giftcards pe g2a dar sunt in Italia si nu gasesc pentru Italia. Un link spre un site m-ar ajuta mult

3 răspunsuri:
| Madalina715 a răspuns:

Buna!
Daca esti in Italia poti cumpara direct de pe site-ul de mai jos https://www.licente-jocuri.ro/google-play-gift-card-15-eur-europe.html. Vezi ca au si de 25 si de 50 de euro.

| Madalina715 a răspuns:

In caz ca nu iti merge link-ul copiaza si acceseaza manual sau intra pe www.licente-jocuri.ro si cauta acolo ce te intereseaza

| Madalina715 a răspuns:

O zi faina