| iLovePizza51 a întrebat:

Vreau sa fac si eu videoclipuri pe youtube, dar nu stiu cum, ma rog stiu ca se face cu HyperCam si de astea, dar cand il instalez, ba nu mi se aude vocea ( asta deloc ), ba sunetu nu merge sau merge caracterul ( la jocul respectiv ) prea repede sau prea incet. Ma poate ajuta cineva, adica sa-mi spuna cu ce ar fi bine sa filmez, cum sa setez programu ca sa mearga cele amintite mai sus. FUNDA pentru cine ma ajuta!

1 răspuns:
| Zackachu a răspuns:

Foloseste Bandicam, uite aici un tutorial despre cum sa-l folosesti: http://www.youtube.com/watch?v=PEsOVm0ZRnc
Funda?