| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar blockland de pe Steam cu 8, 99 euro. Un prieten mi-a zis sa il cumpar de pe BlinkBundle.com pentru a economisii niste bani, iar jocul tot pe Steam il primesc. Dar, eu am banii bagati pe contul de Steam si nu stiu cum (daca e posibil) sa imi bag banii pe Google Wallet(nu am card si nici nu stiu daca pot plati online cu asta). Mai exista o metoda, prin PayPal, dar nu am card, fara care nu pot cumpara nimic.Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| Ronnix a răspuns:

Dupa cate ai spus, n-ai ce face decat sa-l cumperi de pe Steam.

1 răspuns:
| sebykz a răspuns:

Ia-l de pe steam, e cel mai sigur.