| maimutica93 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar jocul Sims 3 dar vreau sa imi iau si Generations, Pets si Seasons ( niste alte pachete pentru Sims). As dori sa stiu daca trebuie sa imi cumpar si o lume, sau fiecare pachet vine cu lumea lui. Nu vreau sa irosesc bani si vreau sa fiu sigura.

1 răspuns:
| MrWanted a răspuns:

Da pachetele vin cu 2-3 lumi noi dar lumile in total sunt vreo 10-12.
Si dupa mine cea mai tare lume e roaring heights uitate pe siteul oficial de la the sims http://store.thesims3.com/roaringheights.html?categoryId=12642