| Florin_Darastean_1993 a întrebat:

Bună TPU.
Vreau să îmi cumpăr o consolă și nu știu ce să aleg între PS4 și PS4 slim sau Xbox one dar nu știu ce să aleg pentru că nu mă pricep la console.
As vrea sa îl cumpăr mai mult pentru red dead redemption 2.
V-aș fi recunoscător dacă m-ați ajuta cu niște sfaturi.

Răspuns Câştigător
| Tranconoid a răspuns:

Eu sunt un PC gamer dar am avut cateva experientr cu consolele. Eu ti-as recomanda PS4, culorile se vad mai bine si e si buna pentru hard gaming daca planuiesti happy
Eu iti recomand sa cauti pe YouTube video-uri cu comparatii. Singura diferenta dintre ele sunt culorile, aceas performanta

1 răspuns: