| Lik3BoSS a întrebat:

Vreau sa imi dati un link de la un cs pe care merg codurile, in afara de bestial pentru ca am luat destroy si nu mai merge deloc, nici daca il reinstalez

Deci vreau link de la un cs pe care sa mearga leis

Dau funda + VoT!

3 răspunsuri:
| Lik3BoSS explică:

Man da-mi link ca am descarcat 10000 de cs-uri si pe nici unu nu mergea, daca imi dai link iti dau Funda+VOT

| Lik3BoSS explică:

Mai astept raspunsuri...

| k1duţul a răspuns:

Salut! Ce zici de Counter-Strike ăla normal? Eu ăla îl am şi merg excelent codurile ( Nu joc des cu coduri ). Încearcă-l! Baftă în continuare!