| AlexSarariu a întrebat:

Vreau sa imi fac si eu un cfg pentru cs ca sa imi fie mai usor sa joc. Stiu ca se zice ca inveti mai bine sa joci fara dar vreau sa incerc si cum. Problema e ca nu prea stiu comenzi de adaugat in el. Imi ziceti si mie cateva comenzi de baza sa nu ai lag sa tina tinta mica etc. Si daca se poate cine are tinta de culoare alba sa imi zica si mie ce numere sunt ca sa se faca alba. Pentru cele mai bune comenzi dau funda. O zi Buna!

Răspuns Câştigător
| TheWolfAtTheGate a răspuns:

Ce pot sa spun..joc cs de 6 ani si stiu tot ce contine. ti-as da un cfg dar nu te ajuta cu nimic. cfg ul ti l faci in functie de netul tau, de calculatorul tau si de preferinte. pentru ca tinta sa fie alba trebuie sa scrii in consola cl_crosshair_color "255 255 255"