| Annouka a întrebat:

Vreau sa îmi fac un canal dar trebuie să aflu ceva și mie nu prea mi-a mers...
1. Un nume pentru canalul meu(sunt fata) că Tsuki și iraphahell
2. Un program de filmat îmi cam trebuie... ( Sa coste puțin dar mai preferabil gratis și ușor de accesat)
3. Cu ce sa filmez? Adică ce sa filmez ce jocuri și gratis.
Dau funda pentru cele mai bune răspunsuri!

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti recomand sa faci mai intai cateva filmulete pentru tine pana te hotarasti ce fel de video-uri vrei sa faci, sa mai inveti cum sa editezi, sa te uiti la ele si sa vezi daca esti multumita de rezultat si asa mai departe. Dupa aceea te poti gandi sa le uploadezi si la nume.

Incepe cu Fraps pentru filmat si Movie maker pentru editat.

| Annouka explică (pentru anonim_4396):

Mersi mult! Ți as da funda dacă mi-ai zice și un nume pentru canalul meu...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Annouka):

O sa-mi dai oricum automat daca nu mai primesti niciun raspunswinking

| TheMinedPlumbob a răspuns:

Buna! Pot observa ca numele tau de pe TPU este Annouka. Este un nume foarte bun pentru un canal de YouTube. Iti recomand Mirillis Action! ca si program de filmat. Totusi costa 140 de lei (Fara TVA). Poti filma jocuri noi aparute: No Man's Sky, Rise Of The Tomb Raider, The Sims 4, sau Minecraft (Chiar daca nu este nou, atrage publicul). Din pacate aceste jocuri nu sunt gratuite.
Sper ca te-am ajutat! Succes!

| Annouka explică (pentru anonim_4396):

Eu voiam sa coste ceva -.- dar NU MULT asa ca nu iti dau nu m-ai ajutat cu nimic!