| Liviu76467 a întrebat:

Vreau sa joc minecraft si cand incerc sa intru pe server imi tot da eroarea :"Internal exception:java.net.SocketException:Software caused connection abort:recv failed". Am crezut ca e de la java dar am ultima versiune instalata.Cum fac sa-mi mearga? Raspunsul care ma ajuta sa fac jocul sa mearga primeste funda!happy

4 răspunsuri:
| Radyr a răspuns:

Serverul e off.
EDIT: e server-ul tau sau e altul?

| Liviu76467 explică (pentru Radyr):

Nu este off ca sunt atatia alti prieteni care joaca cand incec sa dau connect.

| Radyr a răspuns:

Hmm, nu mai stiu de la ce era problema, o avusesem si eu in trecut.

| BroascaDeMenta a răspuns:

Downloadeaza JAVA http://www.java.com/en/download/index.jsp
Si va merge 100%