| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa ma ajutati si pe mine cu ceva.Am cont pe facebook si i.am trimis la o fata solicitare ca sa o am ca prietenii din greseala(nu vreau sa fiu prietena cu fata aia) cum as putea sa sterg solicitareaa? se poate se sterg solicitarile de prietenie deja trimise ca stiu ca pe hi5 se poate.si is cam asemanatoare site-urile.Multumesc.funda.:*:*:*

2 răspunsuri:
| katnissedeen a răspuns:

Pai astepti sa accepte solicitarea si apoi o stergi de la prieteni, ca altfel nu cred ca se poate

| Dariutza22 a răspuns:

Da am trimis.o acum cateva zilee vreo 9 sau 10 zile si ea a intrat dar nu mi, a dat acc...