| Dorten a întrebat:

Bună TPU, vreau să-mi cumpăr o casca wireless, ce poate fi orice fel (mă refer la over ear, in/on ear, etc), care îi bun la gaming. Am avut ceva căști, pentru muzica și ca izolare erau forate bune, însă la jocuri avea o mică întârziere. Asta ar fi singura problema pe care îl am în vizor, ca Bluetooth-ul sa fie bun, ca sunetul să nu fie în urmă.

Pe EMAG, am văzut căștile jbl sunt oke, însă am văzut și căști skull candy care mi se păreau bune. Voi ce recomandați?

2 răspunsuri:
| aditimus a răspuns:

Eu am Sony XM3 astea le recomand eu.

| Diana1306 a răspuns:

Buna! Stim cat de importanta este izolarea zgomotului din exterior in timpul jocului. De aceea iti las un site unde gasesti produse de o calitate foarte buna: https://www.gardianul.ro/electronice/cele-mai-bune-casti-wireless/