| OvydeLl0 a întrebat:

Vreau sa-mi dati exemple de jocuri tari dar care sa mearga bine pe placa de 1 GB... Dau funda celui care imi da un exemplu ideal.

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Http://www.systemrequirementslab.com/cyri cu acest aplicator online poti vedea ce jocuri iti merg bine la PC.

| PamyLove a răspuns:

Cauti jocuri mai "mici", sau daca iti este lene, ai putea juca Will.Rock,Mortal Kombat(versiune mai mica), GTA 3/Vice city, League of Legends(un joc foarte frumos), Metin2(server clasic). Succes la cautat!

| OvydeLl0 explică (pentru PamyLove):

League of Legends imi merge foarte greu nu stiu de ce...

| Ciuraru_Andrei_1988 a răspuns:

4Story EG, Metin2Mania.