| VladGangstaBoy a întrebat:

Vreau sa-mi iau Call of Duty 5 World si nu stiu cat de bine imi merge pe PC-ul meu cu urmatoarele configuratii:
Procesor AMD Athlon II x2 240 cu 2.80 GHZ
Placa video ATI Radeon HD 4300/4500 Series cu 3 GB Ram si DX11!
Cine imi zice cat de bine imi va merge ia Fuundaaa!

7 răspunsuri:
| Andrei7520152 a răspuns:

Jeez cauta si tu pe google Call of Duty World at War system requirements. Uite te si ajut: https://www.google.ro/

| VladGangstaBoy explică (pentru Andrei7520152):

Ba de raspunsuri de-astea de geniu am mai dat, dar sa stii ca degeaba ma uit la cerinte daca nu stiu cat de bine o sa-mi mearga, eu voiam sa aflu de la cineva care a jucat cum merge bai desteptule!

| Andrei7520152 a răspuns (pentru VladGangstaBoy):

La asa intrebari asa raspunsuri. laughing esti penal oricum

Pai daca COD5 cere mai putin decat ai tu, cum crezi ca ar mere? Da nuuuuu, tu mai bine umpli categoria asta cu intrebari inutile ca restul geniilor de pe TPU. aplauze bravo mah bravo. laughing

| VladGangstaBoy explică (pentru Andrei7520152):

Bah ****!
Daca te deranja intrebarea mea cine ***** matii te-a pus sa raspunzi?

| Andrei7520152 a răspuns (pentru VladGangstaBoy):

Ma deranjeaza ca e o intrebare stupida, inutila care ocupa loc pe degeaba intr-o categorie arhiplina (cauta in Dex online ). Cum sa nu ma deranjeze? tongue

| VladGangstaBoy explică (pentru Andrei7520152):

Frate esti o cauza pierduta, nu are rost nici sa te injur!

| Andrei7520152 a răspuns (pentru VladGangstaBoy):

Bine pa. Dar o funda, nimic? big grin