| A4DrIAn a întrebat:

Vreau sa pun si eu mape la Counter Strike 1.6 gen alea vechi care era cu cutite si era gravitate mica nu stiu daca stiti la ce ma refer daca stiti de unde pot descarca si cum pot instala...dau funda la cel mai bun.

Răspuns Câştigător
| zhyne a răspuns:

Http://www.17buddies.net/17b2/index.html Cel mai mare site de maps

Steam\steamapps\User-steam\counter-strike\cstrike

\counter-strike\cstrike

Ei tot ce contine in arhiva, si le pui in cstrike dai yes all, si ai mapele in server/cs, doar sa pui tot ce contine, maps/sound/ ETC.