| ionut9999999 a întrebat:

Vreau sa stiu cum sa fac sa imi mearga minecraft multiplayer, fiindca cand intru pe un servar nu imi merge si imi apare sa restartez jocul.

Răspuns Câştigător
| Razvan22 a răspuns:

Intra pe servere non-premium.Tu ai intrat pe servere premium si pentru asta trebuie sa cumperi jocul de pe site-ul lor.
play.keinett.us
mc.xgamers.ro

| ionut9999999 explică (pentru Razvan22):

Le-am incercat si merg dar nu ma pot misca.zi-mi cum sa ma misc si ati dau funda

4 răspunsuri:
| IFlorin97 a răspuns:

Descarca minecraftu deaici
minecraft-romania.ro

| ionut9999999 explică:

Daca imi zici o adresa non-premium iti dau funda

| ionut9999999 explică:

Am incercat unul din serverulile alea ce le-ai dat si merg dar nu ma pot misca.zi-mi cum sa ma misc si ati dau funda