| bDaniel a întrebat:

Buna TPU vreau sa stiu si eu daca imi puteti spune ceva despre cum sa fac sa nu mai mearga greu un joc am luat game booster 3 nimic am mai cautat aici pe tpu.ro sa gasesc poate mai sunt oameni cu probleme din acestea si am gasit dar nu am gasit raspunsul la ce vroiam eu si nu stiu macar un link cu un program ceva nu stiu va rog frumos sa ma ajutati

2 răspunsuri:
| vladsoare a răspuns:

Poti sa iei orice program ca rezultatul va fi de 0, 0001% happy -> zero.
Atat poate PC tau.

| VanHelsinG007 a răspuns:

Sati schimbi pc sau sai faci un upgrade