| anonimabubulina a întrebat:

TPU vreau sa va intreb ceva, am gasit un cont de farmerama pe net si as vrea sa va intreb cum schimb parola pentru ca merge sa o schimb dar imi spune ca o sa apara un link pe emailul celui care a avut contul spuneti-mi va rog ce sa fac ca sa pot schimba parola. Urgent! funda+vot, promit

1 răspuns:
| PaulPyRaTu a răspuns:

Vorbeste cu tipul/tipa acela/acea daca ii stii emailul si spune-i sa dea pe link sa se schimbe parola.
Apropo Kamy misto nume anonimabubulina.Sa stii sunt de la tine de la scoala Andrei Marius si nu mai continui de la cls B s-ar putea sa ma stie.