| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa va intreb ceva. De ce imi ia 123456789987654321123456789 de ani ca sa descarc. NetFramework pe Windows 7? Pe Vista imediat se instala... Ce pot face? Va rog, raspudeti intrebarii cu seriozitate.

Răspuns Câştigător
| StGaLLa a răspuns:

Poate sa zicem daca este windows pirata sa faca probleme schimba sistemu de la o alta sursa si incearca din nou astea pirate pot avea si probleme

| Yulik2003 a răspuns (pentru StGaLLa):

Multumesc. Dar sa stii ca nu e piratat Windows-ul... Dar am reusit sa il pun.

3 răspunsuri:
| FTLStyle a răspuns:

Incearca alt site!

| Yulik2003 a răspuns (pentru FTLStyle):

Lasa. Mi l-am pus deja.