| NightFury a întrebat:

vreau sa va intreb cum imi pot face update la windows fara sa fiu prins de genuine? Am Windows xp (piratat) si as vrea sa stiu cum pot face updaturi... Dau Funda pentru un raspuns intreg.

Răspuns Câştigător
| ThEEmperoR a răspuns:

Imposibil. Dupa ce ai facut update-urile, trebuie sa iti validezi copia de windows. Altfel nu merge. Daca ai facut deja update-urile, ia de pe net "remove windows genuine" si iti va face pc-ul inapoi asa cum e el.