| xxNoLovexx a întrebat:

Vreau si eu drepturi de administrator pe P.C.'ul meu. Am un cont user, iarcelalalt care are admin nu-i stiu parola. Am incercat cu safe mode dar administratorul are parola....deci fara sanse, amandoua au.
Ce pot face pentru a afla parola? Sau pentru a ma face administrator. big grin. Accept orice fel de sugestii si posibilitati. happy
Funda!:*

2 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Tinand cont de ceea ce ai spus, concluzia este simpla... Nu te poti face administrator.