| annakiss a întrebat:

Buna TPU vreau si eu sa joc temple run si nu imi merge pe facebook. cum ma pot juca pe calculator?

10 răspunsuri:
| annakiss explică:

Ionutzxz nu merge cand dau pe el imi intra pe island runner... eu nu vreua island runner ci temple run... happy

| CoOkiEe a răspuns:

Heyhappy nu cred ca te poti juca temple run pe calculator...nici macar pe laptop. temple run este un joc creat pentru telefoane tablete ipoduri ipeduri...cu sistem android sau ios.

Răspuns utilizator avertizat
| dIeZz95 a răspuns:

Buna. DA. TE POTI JUCA TEMPLE RUN PE PC. Iti trebuie doar un program numit BlueStacks care poate fi descarcat de aici : http://bluestacks.com/. Il instalezi, apoi downloadezi temple run. insa nu poti juca prea mult daca nu ai senzor;)

| MaryanHD a răspuns (pentru dIeZz95):

De unde pot downloada Temple Run for PC free? happy

| Dedu_Marius_1995 a răspuns:

Da sau nu

| Golescu_Stefan_1996 a răspuns:

Ionutzxz,island runner este foarte tare, eu am ajunj la scorul 3000

| Golescu_Stefan_1996 a răspuns (pentru ionutzxz):

Ionutzxz,este tare jocul island running, dar stii daca ai un temple run adevarat? happy