| MaryShyAtat a întrebat:

Vreau si eu un cont bun de metin orice metin in afara de hammer si ro

Răspuns Câştigător
| UserAnonim2013 a răspuns:

Salut TPU. Am vazut foarte multe intrebari in care este cautat Trade sau Yang Hack Metin2 Ro/Privat. Pentru a nu sta sa raspund la fiecare intrebare in parte am hotarat sa va dau chiar eu Trade Hackul (Yang Hack nu exista tongue). Aceasta Merge 90% pe Metin2Ro Official, si in proportie de 45% pe unele Private(Ex: Metin2Fun,Metin2Hammer ~> 100% incercat chiar de mine). Pentru ca este un hack mai vechi nu se mai gasesc site-uri download. Daca doriti acest hack bagati ID Mess: alex_mafia_alex

| MaryShyAtat explică (pentru UserAnonim2013):

La Trade Hack furi itm-le cand dai neg si iti arata itm-le si tu dai accept

1 răspuns: