| Andra_Andruta_1990 a întrebat:

Buna TPU vreau si eu un joc care arfi ca un gta da sa nu fie mare si sa nu treaca de 1BG ram

DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Gh3oK1ll3r a răspuns:

Cred ca nu poti sa ne zici ce componente ai, dar presupun ca nu-s prea bune. Poate ca ai placa video integrata de cativa MB. Deci, poate ai putea juca jocuri browsere, sau daca vrei GTA, poti incerca GTA 1, 2, 3, poate, dar nu-i sigur si Vice city si San andreas. Alte jocuri mai slabute, ar fi Counter Strike 1, 6 sau poate si Ford Racing. Daca vrei poti cauta si pe google dupa jocuri mai vechi, dupa preferintele tale.