| Gabyy32 a întrebat:

Vreau un metin frumos nu chiar cu toate armele cum a fost si United (daca ati jucat)dar il vreau cu link de unde sa-l descarc

aa di vreau in 5-6 minute

Dau funditZOI

Răspuns Câştigător
| xAlinutza a răspuns:

Metin2tim e cel mai frumos pe care l`am jucat, gx, hammer...

1 răspuns:
| EmanuelThN a răspuns:

Rcomand sa te lasi de metin
provoaca dependenta si pierzi timp si bani incearca si u,, serveru de metin'' viata reala! mai pupi o fata mai joci un joc q pretenasi daca esti mai mic stai q prieteni la un suc in orasi funda daca apreciezi ce am zis!