| FamilyRun a întrebat:

Buna TPU; x. care stie o smecherie siigura pentru. metin2RO. ca sa nu-ti esueze arma/armura la fierar? Cea mai buna Funda si VOT love struck

2 răspunsuri:
| Dark13 a răspuns:

Pe ro nu exista din astea pe ro daca ai noroc poate sati mearga sau sa nu iti mearga te sfatuiesc sa nu faci ritualuri ca apoi esuaza dai din prima si poate merge

| diana2000_9403 a răspuns:

Iei o armura naspa o bagi la fierar pana cand iti esueaza si dupa aia dupa ce iti esueaza o bagi paia pe care iti trebuie. La mine a mers