| ElenaGabriela a întrebat:

Bună, tuturor! Am și eu o problemă :l. Când încerc să descarc de pe www.keephd.com nu merge, îmi deschide o pagină pe care apare o reclamă ca să descarc realPlayer CLOUD și nu pot să descarc deloc video-ul propus. Știe cineva cum altfel să descarc de pe youtube sau cum să remediez problema aceasta? Mulțumesc anticipat!

FUNDA.

Răspuns Câştigător
| Gizăz a răspuns:

Încearcă alt site sau mai bine descarcă Youtube downloader. SIte-ul ăsta e o ţeapă ordinară. Poţi să te chinui până mâine că degeaba.