| anonim_4396 a întrebat:

Buna tuturor. As vrea sa intreb si eu ce este, sau cine este "Slenderman" am auzit de multe ori despre el, dar nu stiu ce este, ma lamuriti si pe mine? happy

2 răspunsuri:
| daryus2221 a răspuns:

Slenderman este un joc, te da intro padure si trebuie sa cauti vreo 20 de semne (Anti dracu laughing ) si daca il vezi pe Slenderman in fata trebuie sa te intorci repede sa nu il vezi ca altfel pierzi. (Asa e din cate am jucat eu big grin )

| G0LD3N a răspuns:

Din cate stiu jocul este horror te da intr-o padure si trebuie sa mergi doar drept ca in spatele tau este un slender o creatura jocul este captivant si nici chiar atat de horror nu este