| SaRRaMea a întrebat:

Eu acum cateva zile mi-am facut un cont pe Metin2 Guabina, si am si downloadat jocul. Dar cand intru pe el si imi scriu ID-ul si parola imi zice,, Nume sau parola gresita,,, sau,, Eroare la conectarea de server,, si mi-am facut 3-4 conturi, toate nu merg. Am incercat de mai multe ori toate conturile dar nu imi merge Si am experienta cu Metinurile astea ca am jucat peste mai mut de 3 ani dar nu vad de ce nu merge. Ce sa fac.

2 răspunsuri:
| bogdanz04 a răspuns:

Pai cand iti faci cont scriel pe emailul tau si cand ai primit un email d ela metin2 guabina iti spune sa dai pe nu stiu ce sitter sa confirmi inregistrarea sh dai pe ala sh spune contul dvs. a fost activat.

| SaRRaMea explică:

Am facut asta dar nu merge... am activat conturile.Dar multumesc oricum.