| IrinaCamelia a întrebat:

Stiti un program de inregistrat emisiuni online? Eu am downloadat Bandicam insa cand ii dau drumul sa inregistrez imi merge greu si nu pot filma cu HD! Cine imi poate spune un alt program sau cum sa fac ca Bandicam-ul sa mearga mai usor si sa filmeze bine? Am nevoie de un program exact ca Bandicam-ul dar sa mearga mai usor si sa numai aiba intreruperi big grin

Răspuns Câştigător
| dryft3r a răspuns:

Poti incerca fraps, gamecam

| IrinaCamelia explică (pentru dryft3r):

Fraps am incercat dar nu ma lasa sa inregistrez decat 30 de secunde big grin

1 răspuns: