| OanaSall a întrebat:

urmeaza sa merg cu familia intr-o excursie de 10 zile prina tara. intre opririle pe care n-i le-am programat sunt niste drumuri destuuul de lungi si nu prea am ce face in acest timp. perg cu mama, cu tata si sora. as vrea, daca stiti, niste jocuri pentru drumul lung pe care sa le jucam toti sau numai eu cu sora-mea. Ms mult. dau fundita la cele mai bune idei :-)

1 răspuns:
| Bakerash a răspuns:

Buna! Ei bine aici nu cred ca te referi la jocuri pc/online dar intr-o calatorie e bine sa ai la tine niste remy, carti, monopoly, nu te supara frate si sa nu uiti telefonul cu muzica acasa laughing succes si vacanta placuta happy