| yuliansch a întrebat:

Va rog sa-mi spuneti unde as putea gasi driver pentru un mouse MARVO G909H. Cand il conectez la calc (USB), imi apare ca nu este recunoscut. Multumesc.

1 răspuns:
| dannyel86 a răspuns:

Mouse-ul si tastatura sunt "play and play". Adica simpla conectare il face operabil, nu are nevoie de drivere. Pentru a testa daca produsul e functional, il verifici pe alte sisteme (pc/laptop).
Sau instalezi mouse-ul intr-un alt port usb din unitate/laptop.