| ZOUKYE a întrebat:

Buna!Vad ca nu mai am noroc cu raspunsuri la intrebari!cryingPoate ma ajutati macar acum.spuneti-mi si mmie cum vi s-au parut jocurile(care ati jucat):
-Dead space
-Prototype
-Dead Island
-Saw
Daca stiti va rog sa-mi dati si mie niste jocuri gen unul dintre cele de sus!Funda.

1 răspuns:
| razvanel92 a răspuns:

Alan Wake-joc psihologic-bun joc,I Am Alive-daca detii consola, Silent Hill-toate seriile, Hard Reset>>>> http://www.youtube.com/watch?v=488L20UXUKU Deux Ex-Human Evolution, Bioshock 1, 2 si na cam astea ar fi cele mentionate de tine sunt fantastice la story dar nu Dead Island-nu contine decat gore zomby, sa invarti macheta cu fulgere in stanga si dreapta sau bata de baseball cu nails...mai bine joc Zombie Driver sau Plants vs Zombies decat acest joc :) numai bine