| Flory091 a întrebat:

Buna vreau hack farmerama cine imi da si mie pentru gologani si mamaudele

3 răspunsuri:
| FlashGun a răspuns:

Ma incearca sa scrii pe google chet engime si activeazal si o sa vezi ca plantele o sa ti se termine in 2 min chiar si mai mult max 10 min

| Shooter a răspuns (pentru FlashGun):

Salut! Am vazut ca ai dat un raspuns despre farmerama ca poti folosi cheat engine...stii u cum sa il folosesti?
Daca stii sa imi spui si mie...contacteaza-ma la id: radu_florinel96.

| muxuletz a răspuns:

Nu este nici un hack am stat eu si mi-am pierdut noptile si nu am gasit nici unu bun, si app unde mai este farmecul jocului daca il hackuiesti?