| iInfinityDarkness a întrebat:

Buna,vreau jocuri mmorpg care se pot descarca,sa imi spuneti voi, nu vr situri. Funda

Răspuns Câştigător
| raul03 a răspuns:

Aion, World of Warcraft, 4Story, Shaiya, Cabal, Runes of Magic, Spirit Tales, Hunter Blade, Seven Soul, War of The Immortals, Rode, DragonSoul, Eligium. Funda?

3 răspunsuri:
| Pikachhu a răspuns:

Ai putea incerca Metin2 dar nu exceleaza in grafica, mie imi place si asa
Sau WOW(World Of Warcraft)
Sau 4Story
Sau Lotro(Lord Of The Rings Online)mi-a placut foarte mult cat timp am jucat cu prietenii

| EeDiy a răspuns:

Metin2Ro.,4Story,Runes of Magic.Genghis Khan, War of The Immortals. Funda?

| goingtodeath12 a răspuns:

Free Realms