| Etro a întrebat:

Vreau mai multe informații despre League of Legends. Vreau să știu pe ce platforme se poate juca și dacă trebuie să plătesc pentru a-l avea.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, nu trebuie sa platesti pentru a juca League of Legends, in schimb platesti cat vrei daca doresti skin-uri de obicei. League of Legends este disponibil doar pe PC(Windows)si macOS. Apropo, in acest an sau probabil in 2021 League of Legends va aparea pe mobil (Android si iOS), sub numele de "League of Legends : Wild Rift". Te poti preinregistra de acum pentru a fi printre primi ce il instaleaza.

| Etro explică (pentru anonim_4396):

M-am înregistrat deja. Dar este la fel ca cel original sau este diferit?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Etro):

Este facut de aceeasi companie, doar ca este varianta de mobil.