| Shiro_9088 a întrebat:

vreau niste jocuri MMORPG in romana, care se descarca, sunt cu personaje, poti sa te misti sa faci misiuni sa lupti, NU VREAU jocuri in care construiesc chestii sau am avataru intr-o poza si sta acolo si nu se misca.Am jucat Metin si 4Story ceva timp si vreau alte jocuri noi si nu gasesc.Va rog dati-mi link-uri cu jocuri. Dau funda tongue

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu's in romana ma boilor. A spus sa i le dati voiwinking

| arcaline a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu recomand http://wartune.r2games.com/ e adevarat jocu tu decizi

37 răspunsuri:
| ZeroBLADE a răspuns:

Buna.
Ai aici un top 10 cu mmorpg jcuri romanesti:
http://www.mmoblog.ro/2010/05/top-10-free2play-mmorpg.html
Iar aici ai lista cu toate jocurile Mmorpg romanesti:
http://www.mmoblog.ro/2010/04/lista-mmo.html
Bafta!

| DarkSasuk3 a răspuns:

Funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca nu exista asa ceva..Si eu caut demult timp.

| AnonimWho a răspuns:

Nu cred ca exista mai multe... am cauta si eu si nu am gasit altceva... Dar iti dau o sugestie : incearca Cabal e un joc destul de placut, nu e in limba romana dar sunt questuri foarte usoare si specifica clar ce'a ce ai de facut. Mie mi-a placaut ramane la aprecierea tawinking

| eSimRo a răspuns:

Recomand un joc online superb, pe mine m-a captivat!
Este gen eRepublik, in momentul de fata suntem cuceriti de Unguri si am avea nevoie de ajutor!

http://erevolution.ga/

| XeVoNY a răspuns:

Acest site este suspendat! Asa imi scrie

| reyandy45 a răspuns:

Incearca S4League!

| AnimeBoy45 a răspuns:

Cauta DK online este in gen metin cauta aeria games

| misticname a răspuns:

Parerea mea incearca sa joci WoW(World of Warcaft)big grin

| bogdanelfight a răspuns:

Nu exista dar iti zic niste private calumea de metin alegi tu dupa plac:Metin 2 Terra Mistica,FRZ, GTH, Steel si cam atat ca restul so inchis care mierau pe plac, dar Steel e fain, jocu care nu-i metin ii caca...winkingwinkingwinkingwinking

| Lupan_Ciprian_1999 a răspuns:

Joaca Scarlet Blade e joc super gen 4story dar mai future

| Yustinu a răspuns:

World of tanks

| blackrosessfinit a răspuns:

#metin2 #jadedynasty #joinme #lesplay #messageme #dm @TPU
#bob #mmorpgs #playlists #sharescommentsreacts #livestreams

| cristio a răspuns:

Incearca wizard101.Esti un vrajitor te misti te lupti.Inveti vraji.Nu e greu.Ai profesoara ta.Iti alegi putere foc gheata furtuna moarte viata si altele.

| AdyLazar a răspuns:

Nu am un raspuns prea exact. Sunt vreo 28 de jocuri in romana pe Alawar, dar nu cred ca e unul care sa fie cu constructii sau miscare a unor personaje. Am zis ce stiu...

| alexsef222 a răspuns:

Salut TPU datim si mie jocul acela online care poti face orce bucatar contructor etc. va rog cal caut

| julianobossul a răspuns:

Pai uite am un site pentru tine e frumos si interesant inregistreazate si afla mai multe pe http://s13.sog.wsgame.com/

| draganstefan a răspuns:

Metin2 4story LoL nu stiu

| Ovidel_Ovidiu_1985 a răspuns:

Nidia Games cel mai frumos joc oline si interesant!

| cacarete a răspuns:

Lol,simite,drakensagonline...

| Elena_Vrajitoru_2001 a răspuns:

Nu am nimic! :3 tongue

| Lacrimă_de_Argint_Eduard_1988 a răspuns:

Cel mai bun joc tradus in romana este intr-adevar drakesang online am jucat la greu jocuri MMO da nu pot sa ma despart de Drakesan de 5 ani joc si nu mam polichtisit cautama flacaradeargint mag happy

| Moraru_Alexandra_1993 a răspuns:

Ti-as da un raspuns dar jocul nu este in romana..Pwi-perfect world international happy Sper sa-ti placa ^^