| pinky2akasuma a întrebat:

Bună, vreau să aflu cum pot recupera niște mesaje după blocarea cuiva pe whatsapp. L-am deblocat între timp dar am pierdut conversația și era una foarte importantă.

2 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Nu aveai activata optiunea de back up pentru mesaje? Iar daca e asa important, nu-i poti cere persoanei direct?

| AdioTPU a răspuns:

Dacă ai activata opțiunea de a face backup în Google Drive poti face backup conversațiilor intrând la Whatsapp->Setari->Backup pentru conversații.