| cOsTeL966 a întrebat:

Buna vreau sa cumpar un paysafe card si am o intrebare.

Cu acest paysafe vreau sa cumpar un joc in valoare de 25 euro. eu daca cumpar paysafe-ul in lei o sa ma ajunga undeva la 110 lei dar intrebarea mea este daca voi putea cumpara jocul? adica paysafe-ul trebuie sa fie si el in euro? Nu am mai cumparat pana acum.

Răspuns Câştigător
| Snaxpro a răspuns:

Ai sa cumperi un paysafecard de 150 de lei pentru nu ai cum sa cumperi unul de 110.Paysafe-ul se converteste automat in euro sau dolari atunci cand cumperi jocul deci nu trebuie sa-ti faci probleme.