| lolylook a întrebat:

Buna vreau sa imi descarc Metin 2. Am descarcat fisierul si am instalat gamefort ceva de genu si imi intra cum dai sa inceapa jocul cu bara aia si cand dau sa pornesc jocul imi apare eroare si imi spune sa descarc din nou, l-am mai descarcat de vreo 7 ori si tot nu imi merge vreo solutie?

Răspuns Câştigător
| dumdum167 a răspuns:

Incearca sa descarci un update la placa video sau descarca astea:
-directx
-Microsoft visual c++
- NET FRMW

1 răspuns:
| kijary a răspuns:

Da, joaca World Of Warcraft https://wow.freakz.ro/ e mai bun