| izu15 a întrebat:

Buna,vreau sa imi i-au The Sims 4. Dar nu stiu daca sa mi-l cumpar din magazin sau sa il i-au de pe site-ul oficial? Daca imi cumpar jocul din magazin are toate upgrade-urile in el? multumesc. Fundahappy

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Ca il cumperi din magazin, sau il iei de pe net dupa site-ul oficial, tot chestia aia este.

3 răspunsuri:
| VladyXR a răspuns:

Nu are nimic, e stock, adica original, de pe site-ul original contine DLC"s (upgrade-uri).Dar nu iti recomand Sims 4, sincer, m-am jucat 1 Saptmana, dar m-am saturat, nu e interesant, era crackuit happy

| izu15 explică:

Adica daca il i-au din magazin nu am uprade-urile din joc? iar pe site e mai scump pentru ca le are?

| AlupuluiVlad a răspuns:

Tot cam acelasi lucru e dar tu iti faci cum iti este mai mare placerea mult noroc la jucat Sims 4winking