| LarisaNicoleta06 a întrebat:

Vreau să joc Metinul Yoneis dar când îl deschid îmi dă o eroare. Invalid entry in neoncube.ini : "executable"(file not found)

Ce pot face?
Fună pentru răspuns! ♥

Răspuns Câştigător
| Dragos12345890 a răspuns:

Pai nu iti spune acolo ca nu a gasit neoncube.ini? Ia-l din folderul de la metin2 ro sau de la orice alt metin si pune-l in Metin2 Yoneis, funda?winking

| LarisaNicoleta06 explică (pentru Dragos12345890):

Nu am metin2 ro. Oricum l-am făcut. Mulţumesc oricum. Ai fundă.

3 răspunsuri:
| Dragos12345890 a răspuns:

Pai iti da acea eroare pentru ca nu ai acel file in folderul de la metin2. Cel mai bine e sa il copiezi de la alt metin care il ai in calculator si sa-l pui acolo. eu asa fac mai mereu, baftawinking

| LarisaNicoleta06 explică (pentru Dragos12345890):

Ce să copiez? şi nu am alt metin.