| a1l2e3x4a6n6d7r8u9 a întrebat:

Vreau sa ma apuc de Gameplay pe YouTube dar nu stiu de ce fel de jocuri sa ma apuc.
Specificati PC:
Procesor: Intel(R) Celeron(R) CPU E3300 @ 2, 50GHz 2, 51GHz
Placa video: Nvidia GE Force 8600 de 512 MB
Memorie Ram: 2G
Sistem de operare: Windows 7 Ultimate 32bit.
Ce jocuri imi recomandati ca sa ma apuc de Gameplay pe YouTube

Răspuns Câştigător
| Elvys_Lazar_1998 a răspuns:

Zic de lol ca imi place si ti-as da subscribe din primawinking

| a1l2e3x4a6n6d7r8u9 explică (pentru Elvys_Lazar_1998):

Ok o sa ma apuc de lol mersi de raspuns

| a1l2e3x4a6n6d7r8u9 explică (pentru Elvys_Lazar_1998):

Ok am sa ma apuc de lol

5 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

La ce sistem ai mai bine te-ai apuca de ceva serios ca sa faci un ban... si dupa aia de gaming.winking

| Apetrei_Bogdan_1995 a răspuns:

Mai intai iti recomand Windows is 64 de biti. Apoi joaca ce vrei.Atata timp cat iti place nu-i problema dar daca vrei un public de 10 ani joaca SAMP.Tu decizi.

| catastefan15 a răspuns:

Salut.Pai dupa parerea mea te poti apuca de SAMP sau de LOL sau de minecraft.DE obicei au succes dar trebuie sa faci mult haz.de exemplu la SAMP trebuie sa folosesti multe animeuri si chiar sa iti adaugi alte masini pe langa cele pe care le are jocul.Succes.