| plasmaticus a întrebat:

Buna,

Vreau sa obtin sau sa fac o platforma online in care sa inregistreze sa zicem angajatii unei companii, care pot fi sute, si unde sa discute problemele si ideile lor cu privire la mersul companiei, independent de opinia patronatului.
O platforma in care preferabil e sa intre oricine si sa poate spuna oricine ce doreste fara sa fie impiedicat.
Are cineva idee cum pot sa fac asta? Cu ce soft? Sau exista deja pe net aplicatii, site-uri care pot sa puna la dispozitie asa ceva?

Cu bine,
Alex

2 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Fă un blog.

| PainTech a răspuns:

Un grup de Telegram. Daca vrei mai multa flexibilitate Discord.
Nu are rost sa implementezi alte solutii cand poti folosi deja ceva ce probabil lumea are deja si functioneaza bine.