| gabiburni a întrebat:

Vreau sa stiu daca imi poate rula corespunzator Gta IV pe laptop. Este un Lenovo ThinkPad T410, procesor i5 M520 de 2, 40 GHz. Ram 4Gb DDR3 si placa video este NVIDIA NVS 3100M.

Răspuns Câştigător
| XpandereX a răspuns:

Da, poti desta si aici daca nu ma crezi http://www.game-debate.com/....../index.php :)

| gabiburni explică (pentru XpandereX):

Imi poate functiona. La placa video e mai problema, dar merge.

4 răspunsuri:
| Kreefy a răspuns:

Nu prea... Descarca-l de pe internet si testeaza-l, dar nu pra cred ca iti va rula bine. E un laptop destul de slab, i5 M520 e generatia 1, e slab rau, si placa aia... numai zic, la fel de slaba
Cauta pe Google : Cerinte de sistem GTA IV, vezi si acolo.
Dar cel mai bine descarca-l, instaleaza-l si vezi cum iti merge, nu iti ia asa mult sa aflii.

| elvisel a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=Q6G9Ji-Nh_g

Convingete singur/a este acelasi model de laptop

| FlorinPana2703 a răspuns:

Poti